Noc Muzeów

W sobotę 15 maja zapraszamy do Elektrowni na Noc Muzeów!

Zwiedzający będą mogli zobaczyć aktualne wystawy: Sławomir Marzec „Otchłanie i labirynty” i Ryszard Waśko „Piękno idei”. Udostępniony zostanie również mural Franciszka Maśluszczaka „Podziwianie” w ramach projektu „Kadry pod napięciem”.

Zapraszamy od 18.00 do 23.00 Ostatnie wejście na ekspozycje o godzinie 22.30. 


Podczas Nocy Muzeów ogłoszone zostaną wyniki konkursu fotograficznego „Tańcz”. To będzie również jedna z ostatnich szans, aby na tarasie Elektrowni obejrzeć tańczącą rzeźbę Marii Koras. Po intensywnym zwiedzaniu zapraszamy na patio, gdzie w otoczeniu malarstwa Franciszka Maśluszczaka będzie można odpocząć przy kawie i domowym cieście z Café Elektrownia.


Wielbicieli sztuki i książek zachęcamy do odwiedzenia naszej księgarni, w której znajdą się wszystkie nasze nowości wydawnicze.

Zwiedzanie wystaw będzie się odbywać w ścisłym reżimie sanitarnym oraz z zachowaniem limitu 50 osób przebywających jednocześnie na salach wystawowych. Na zewnątrz budynku zostanie zamontowany ekran, na którym osoby oczekujące na wejście będą mogły obejrzeć koncerty, wywiady z artystami i dokumentacje wystaw, które odbyły się w Elektrowni.

Wstęp – 1 zł

ZOBACZ FOTORELACJĘ Z NOCY MUZEÓW...
ZOBACZ RELACJĘ WIDEO Z NOCY MUZEÓW...