Koncert NNHMN

Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu zaprasza na koncert zespołu NNHMN, który odbędzie się w sobotę 25 września o godz. 20.30.


NNHMN to duet, który tworzą Lee i Laudarg, na co dzień mieszkający w Berlinie. Projekt powstał z miłości do zimnego spektrum dźwięków syntezatorów oraz chęci eksploracji miksu EBMu ze swoistą obsesyjną poezją. Koncerty NNHMN to newbitowa przygoda na grzbiecie arpeggiatora, gdzie w lśniących syntezatorowych łunach
unosi się kobiecy wokal poruszający emocjonalne rejony wielkiej herezji.

Rok 2019 to bardzo pracowity czas dla duetu NNHMN, wydali bowiem aż trzy albumy – każdy z nich ilustrowany autorskim video. Wszystkie płyty cieszyły się uznaniem krytyki światowej, ale dopiero newwavowy „Shadow in the Dark” wzbudził lawinę entuzjastycznego zainteresowania, wspieranego falą renesansu tanecznego darkwave/u. „Shadow in the Dark” ukazał się na winylu w hiszpańskim Oraculo Records, płyta została szybko wyprzedana. Cover art płyty zawierał oryginalny obraz Aleksandry Waliszewskiej, uwielbianej światowo polskiej malarki, dodając krążkowi  metafizycznego i surrealnego wyrazu.

W roku 2020 duet wydał kolejne dwie pozycje –  także w hiszpańskim Oraculo na winylu oraz w połączonej wersji na CD w polskim Zoharum Records. Winylowe wersje, tak jak poprzednio, szybko zniknęły z rynku. Pandemia pokrzyżowała plany duetu. Odwołana została trasa koncertowa, która miała składać się z 14 występów w europejskich stolicach.

Rok 2021 przynosi minialbum „Tomorrow's Heroine'”, czyli 5 obsesyjnych tracków pełnych pożądania i elektronicznej magii, która sprawia, że zapominasz o rzeczywistości i żeglujesz w noc skażoną techno i tańcem w ciemności.

Warto odwiedzić oficjalny YouTube duetu bowiem filmują i produkują oni swoje autorski widea, i wierzcie jest na co popatrzeć!

https://www.youtube.com/c/nnhmn

Bilety dostępne w przedsprzedaży (online i w kasie Elektrowni) w cenie 20 zł.
W dniu koncertu – 30 zł (sprzedaż wyłącznie w kasie).
Liczba miejsc jest ograniczona

ZOBACZ FOTORELACJĘ Z KONCERTU...