„Święta, święta”
– poczujmy już świąteczną atmosferę!

15 grudnia 2019, godz. 17.00.
Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga przy ul. 25 czerwca 70, 26-600 Radom

Cena biletu: 40 zł.
Bilety do nabycia w kasie MCSW Elektrownia w Radomiu, ul. Kopernika 1.

Utwory świąteczne z całego świata i polskie tradycyjne kolędy, które w nastrojową opowieść splecie narracja wybitnej aktorki Teresy Lipowskiej - zapraszamy na koncert „Święta, święta”. Podczas wieczoru wystąpią artyści reprezentujący różne gatunki i style muzyczne, zarówno muzykę popularną, musicalową, jak i klasyczną.

Zaproszenie do udziału w koncercie przyjęli Zosia Nowakowska, Łukasz Gaj oraz Marcin Jajkiewicz. Zosia Nowakowska to młoda wokalistka, która debiutowała u Janusza Józefowicza, w którego projektach występowała także w pierwszych latach swojej kariery artystycznej.

Obecnie jest związana z warszawskim Teatrem ROMA, a publiczność zapamiętała ją zapewne dzięki długoletniej współpracy w charakterze solistki z Piotrem Rubikiem.  Łukasz Gaj to śpiewak klasyczny, tenor o ciekawej barwie głosu, solista Opery Wrocławskiej, który wielokrotnie brał udział w projektach Mazowieckiego Teatru Muzycznego.

Podczas koncertu wystąpi także Marcin Jajkiewicz - popularny wokalista jazzowy, musicalowy i rozrywkowy, który od wielu lat jako solista związany jest z programem TVP „Jaka to melodia?”.

Artystom będzie towarzyszyła Orkiestra Kameralna Mazowieckiego Teatru Muzycznego pod dyrekcją Mieczysława Smydy.

ZOBACZ FOTORELACJĘ