Akcja Koleją do Kultury

Po raz kolejny Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu, zostaje partnerem Akcji  Koleją do Kultury, której organizatorem są „Koleje Mazowieckie – KM” sp. z o.o. Akcja ma na celu promocję interesujących miejsc na mapie kulturalnej Mazowsza. Bonusem dla podróżnych jest to, że mają możliwość zakupu biletów do instytucji kultury z atrakcyjną zniżką.

W Elektrowni w  ramach akcji przez najbliższy rok, od 1 stycznia do 31  grudnia 2024 roku, bilet na wszystkie prezentowane  wystawy  będzie można kupić z 85 % zniżką, (w promocyjnej cenie 3 zł.). Warunkiem skorzystania ze zniżki jest okazanie na recepcji MCSW Elektrownia, biletu na przejazd pociągiem „Kolei Mazowieckich – KM” sp. z o.o. (w terminie ważności biletu, na pociąg uruchamiany przez Spółkę Kolei Mazowieckich, albo najpóźniej w ciągu  30 dni od daty upływu ważności). Listę partnerów akcji można znaleźć na stronie internetowej Spółki KM oraz na stronie poświęconej akcji: dokultury.mazowieckie.com.pl, na plakatach i ulotkach promujących akcję oraz w spotach emitowanych w pociągach KM.

Regulamin akcji „KOLEJĄ DO KULTURY” dostępny jest w siedzibie KM, na stronie internetowej: www.mazowieckie.com.pl oraz w siedzibie partnerów akcji promocyjnej. Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu, ul. Mikołaja Kopernika 1, www.mcswelektrownia.pl