Akcja Koleją do Kultury

Po raz kolejny Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu, zostaje partnerem Akcji  Koleją do Kultury. Organizatorem akcji promocyjnej Koleją do Kultury są „Koleje Mazowieckie – KM” sp. z o.o.

Ideą przedsięwzięcia jest promocja interesujących miejsc na kulturalnej mapie Mazowsza. Bonusem dla podróżnych jest możliwość zakupu biletów do instytucji kultury z atrakcyjną zniżką, z której może skorzystać każdy, kto kupi bilet na pociąg KM – zarówno w kasie biletowej, biletomacie, za pośrednictwem strony internetowej www.bilety.mazowieckie.com.pl

W  ramach akcji Koleją do kultury przez najbliższy rok, od 1 stycznia do 31 grudnia 2023 roku, bilety na wszystkie wystawy prezentowane w Elektrowni będzie można kupić w promocyjnej cenie 3 zł.

Warunkiem skorzystania ze zniżki jest okazanie na recepcji MCSW Elektrownia, biletu na przejazd pociągiem „Kolei Mazowieckich – KM” sp. z o.o. (w terminie ważności biletu, na pociąg uruchamiany przez Spółkę Kolei Mazowieckich, albo najpóźniej w ciągu  30 dni od daty upływu ważności)

Listę partnerów akcji można znaleźć na stronie internetowej Spółki KM oraz na stronie poświęconej akcji: dokultury.mazowieckie.com.pl, na plakatach i ulotkach promujących akcję oraz w spotach emitowanych w pociągach KM.

Regulamin akcji „KOLEJĄ DO KULTURY” dostępny jest w siedzibie KM, na stronie internetowej www.mazowieckie.com.pl oraz w siedzibie partnerów akcji promocyjnej.