Filmy dla dzieci

Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia” ul. Kopernika 1 w Radomiu, zaprasza  na filmy dla dzieci.

PANDA I BANDA
animowany, dubbing, b/o wieku, reż. Natalya Nilova, Rosja 2019 premiera
Gramy od 24 maja

Pewien niedoświadczony bocian dostarcza małą pandę pod niewłaściwe drzwi. Grupa przyjaciół: niedźwiedź, łoś, tygrys i królik stają przed wyzwaniem dostarczenia pandy do jej prawdziwego domu, po drugiej stronie ogromnej pustyni. Wyprawa dostarczy im masy przygód i stanie się próbą ich przyjaźni. Czy dzielnej bandzie pod dowództwem miśka Krzyśka uda się pokonać długą drogę, by oddać małą pandę w ręce rodziców? :)

DZIEŃ CZEKOLADY
familijny, przygodowy, od 8 lat, reż Jacek Piotr Bławut, Polska 2019 (75’) premiera
Gramy od 31 maja (16 maja o godz. 15.30 - pokaz specjalny dla nauczycieli)

Monika i Dawid od niedawna mieszkają obok siebie. Każde z nich ma swoje skrywane tajemnice. Dziewczynka wciąż ucieka z domu, by dostać się na Hawaje, a chłopiec odwiedza równoległy świat, do którego wchodzi się przez wielki, stojący na strychu zegar. Czasu nie można cofnąć, więc jak pogodzić się ze stratą naszych najbliższych? Niezwykła ekranizacja książki Anny Onichimowskiej, nagrodzonej w Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren.

AGENT KOT
animowany, przygodowy, dubbing, b/o wieku,
reż Christoph Lauenstein, Belgia, Niemcy 2018 (85’) premiera
Gramy od 14 czerwca

Kotka Roxi marzy o tym, by zostać agentką i brać udział w sekretnych misjach. Szansa na to pojawia się, kiedy w okolicy jej domu dochodzi do zuchwałych kradzieży, a sama Roxi dość przypadkowo zostaje wciągnięta w kryminalną intrygę. Na przekór kłopotom postanawia jednak wziąć sprawy w swoje pazurki i schwytać rabusiów. Szczęśliwie, nie jest sama, bo na swojej drodze spotyka brawurową ekipę pomocników. . W ten sposób szeregi samozwańczych „detektywów” zasilają: wyszczekany pies Elvis, który niejednemu dał w kość, osioł Eustachy – mistrz kamuflażu o cyrkowych wręcz zdolnościach oraz neurotyczny kogut Ferdek – niezrównany i lekko niezrównoważony specjalista w dziedzinie ucieczek z kurnika. Wszyscy oni łączą siły w walce ze złem i ruszają tropem bandytów. Coś jednak idzie nie tak i to nasi bohaterowie zostają… uznani za szajkę złodziei! Ścigani przez policję, „agenci ściśle fajni” zrobią wszystko, by złapać przestępców i oczyścić swoje dobre imię.

Przyjmujemy zamówienia na seanse dopołudniowe, bilet grupowy 12 zł/osoby.
Wszystkie inne filmy oferowane w repertuarze są dostępne na zamówienia zbiorowe. Informacje pod nr tel. (48) 383 60 77, (48) 386 16 60
MCSW „Elektrownia” w Radomiu zastrzega sobie prawo zmian repertuaru.