Filmy dla dzieci

Filmy dla dzieci oraz seanse szkolne Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia” ul. Kopernika 1 w Radomiu, zaprasza na filmy dla dzieci.

WŁADCY PRZYGÓD. STĄD DO OBLIVIO, familijny, przygodowy, reż. Tomasz Szafrański, Polska 2018, dubbing, od 8 lat (101’)
Gramy od 21 marca

Jedno przypadkowe spotkanie, próba porwania, szalony lot na własnoręcznie skonstruowanej machinie i ucieczka przed Łowcami Głów z Oblivio – czy to brzmi jak normalny dzień w życiu przeciętnego nastolatka? Franek i Izka – główni bohaterowie filmu – odkryją, że nie trzeba być superbohaterem, aby przeżyć superprzygodę. Uruchamiając tajemniczy gramofon, przypadkiem sprowadzą do ziemskiego wymiaru Eddiego – uciekiniera z krainy Oblivio. Skierują tym samym na siebie gniew Łowców Głów, którzy za wszelką cenę będą chcieli ukarać zbiega. "Za wszelka cenę" oznacza, że nie zawahają się zdeatomizować każdego, kto stanie im na drodze. Czy Frankowi i Izce uda się uratować Eddiego? Czy ich przyjaźń przetrwa pomimo problemów, które czekają ich po drodze?
Źródło: mowiservis

BASIA 2, animowany, reż. Marcin Wasilewski, Polska 2019 (45’), od 4 lat, dubbing
Gramy od 5 – 25 kwietnia

Przygody Basi ponownie na dużym ekranie. Kontynuacja przygód rezolutnej 5-latki, znanej wielbicielom książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak.
Basia to pięcioletnia bohaterka każdego przedszkolaka. Ma charakterek, pluszowego przyjaciela Miśka Zdziśka, uwielbia żelki i ubrania w paski. Codziennie wymyśla coś nowego – dziś chce zostać baletnicą, a jutro treserką dzikich zwierząt. W świecie Basi wszystko jest przygodą – nauka piruetów, wspólne gotowanie czy zakupy w supermarkecie. Z Basią nie można się nudzić!
Pierwsze odcinki serii był sukcesem frekwencyjnym w polskich kinach (uzyskały najlepszy wynik dla polskiego serialu animowanego prezentowanego w kinach).
Źródło: Vivarto

OD 26 IV – PORWANIE, familijny, przygodowy, reż. Frederik Meldal Norgard, Dania 2017, lektor, od 8 lat (82’)
Gramy od 26 IV

Co zrobić, gdy twoją rodzinę wyrzucą z mieszkania za to, że nie płaciła czynszu? Pod przewodnictwem szalonego wujka można zaplanować porwanie bogatego dzieciaka i od jego rodziny zażądać okupu. Lecz niestety często sprawy nie idą tak, jak zostały zaplanowane…
Źródło: Vivarto

Przyjmujemy zamówienia na seanse dopołudniowe, bilet grupowy 12 zł/osoby.
Wszystkie inne filmy oferowane w repertuarze są dostępne na zamówienia zbiorowe. Informacje pod nr tel. (48) 383 60 77, (48) 386 16 60
MCSW „Elektrownia” w Radomiu zastrzega sobie prawo zmian repertuaru.